O firmie

 

Więcej, jak najwyższa jakość. To w głównej mierze charakteryzuje firmę POBURSKI Dachtechnik. 

Jesteśmy jednym z liderów. Nasze doświadczenie poparte jest wieloma sukcesami - wykonaliśmy więcej, jak 7 000 000 m2 dachów płaskich i fasad, które cechuje blisko 0-wa usterkowość. Fachowo i kompetentnie wykonujemy standardowe i niestandardowe projekty. Wyróżniamy się bardzo wysoką kulturą projektowo-wykonawczą również w zakresie renowacji. Projektujemy, realizujemy, optymalizujemy, wykonujemy obliczenia cieplno-wilgotnościowe i statyczne zgodnie z normami EN i PN. Dla nas dachy płaskie bitumiczne nie są lepsze od dachów płaskich z membrany i odwrotnie. Decyduje tylko ich funkcja. 

 

 

Nasze kadry - zarządzająca i wykonawcza - posiadają ponad 25-letnie doświadczenie zdobywane na rynkach europejskich. Posiadamy wiedzę pozwalającą na projektowanie i realizowanie projektów zgodnie z wytycznymi ubezpieczyciela FM Global. Więcej, jak najwyższą jakość uzyskujemy między innymi przez realizację projektów własnymi zespołami wykonawczymi. W kooperacji z firmą POBURSKI Futura realizujemy oryginalne nawierzchnie parkingowe. Oprócz zachowywania norm EN i PN projektujemy i wykonujemy zgodnie z takimi standardami europejskimi, jak IFD (The International Federation for the Roofing Trade), IFBS (The Industrial Association for Metal Building Constructions) i DAFA (Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad).

 

Poprzez nasze działania firma POBURSKI Dachtechnik stała się synonimem:

- fachowej kompetencji,

- know-how,

- najwyższej jakości,

- niezawodności,

- pewności terminów,

- innowacji,

- partnerstwa,

- szerzenia kultury projektowo - wykonawczej.

 

Rezygnując ze współpracy z nami, stracą Państwo szansę współpracy z jedną z najlepszych firm na rynku polskim i europejskim.

 

 

Ważne daty dla firmy POBURSKI Dachtechnik:

- 2002 rok - 1-sza renowacja,

- 2004 rok - 1-szy parking w systemie POBURSKI w Polsce,

- 2006 rok - współdziałanie przy założeniu DAFA, której pierwszym prezesem został prezes firmy POBURSKI Dachtechnik A. Wdowiak,

- 2006 rok - 1-sza rampa ogrzewana w Polsce,

- 2006 rok - 1-szy 50-cio tysięcznik,

- 2009 rok - 10-cio lecie firmy POBURSKI Dachtechnik w Polsce,

- 2011 rok - 1-sza fasada z płyt kompozytowych.