Praca

POBURSKI Dachtechnik Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw branży budowlanej w Polsce. Oferujemy nowoczesne rozwiązania systemowe w zakresie izolacji dachów płaskich, dachów i elewacji metalowych, nawierzchni parkingowych, dachów zielonych.

Spółka wykonała więcej, jak 6 000 000 m2 dachów i fasad.

Obecnie poszukujemy do zespołu

Kierownika robót

Obowiązki:

·         Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

·         Zapewnienie terminowości i wysokiej jakości realizacji pod względem technicznym oraz ekonomicznym,

·         Koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców,

·         Kontrola przestrzegania przepisów BHP oraz regulaminu budowy,

·         Raportowanie bieżącego postępu prac oraz stanu BHP na budowie do Zarządu,

·         Sporządzanie dokumentacji dotyczącej prowadzonego procesu budowlanego.

Oczekiwania:

·         Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

·         Minimum 3- letniego doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzoru budowy (w tym 1 roku jako Kierownik robót),

·         Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i czynnego prawa jazdy kat. B,

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·         Umiejętności pracy pod presją czasu,

·         Praca zespołowa.

Oferujemy:

·         Stałą pracę w firmie działającej na polskim rynku od ponad 15 lat,

·         Pracę z ekspertami w branży budowlanej,

·         Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),

·         Przyjazna atmosferę pracy,

·         Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres: umowy@poburski.pl